Od ponad 5 lat Alio dostarcza posiłki regeneracyjne do biur, centrów dystrybucyjnych, zakładów produkcyjnych, magazynów i na place budowy.

Obszar obsługiwany w ramach cateringu Alio B2B, to Poznań oraz sąsiadujące
z jego południową granicą miejscowości (Borówiec, Daszewice, Gądki, Głuszyna, Kamionki, Szczytniki, Babki, Czapury, Dachowa, Krzesiny, Pokrzywno, Robakowo, Szczepankowo, Tulce, Żerniki, Dziećmierowo, Gowarzewo, Kórnik, Mościenica, Szczodrzykowo, Wiórek, Zalasewo) oraz Komorniki.

Z uwagi na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych branż, współpracę podejmujemy zawsze na podstawie indywidualnie ustalonych warunków. Wspólnie z Klientem omawiamy menu, godziny oraz miejsce dostaw.
Dzięki sprawnej pracy naszych kucharzy i kierowców posiłki docierają ciepłe, gotowe do spożycia, zapakowane w higieniczne i wygodne boksy.

Pracujemy wyłącznie na świeżych i oryginalnych produktach, a posiłki są przygotowywane na bieżąco. Docenił to szereg firm zajmujących znaczące stanowiska na rynku regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Największe
z nich to korporacje zatrudniające kilkadziesiąt osób na każdej ze zmian, a mimo to terminowe zapewnienie urozmaiconych, pożywnych i dostosowanych do charakteru pracy posiłków nigdy nie stanowiło dla nas problemu.

Największym wyrazem satysfakcji z naszych dań jest zaufanie, którym darzą nas przedsiębiorcy oraz zadowolenie pracowników. To właśnie w oparciu o ich opinie właściciele decydują się na kolejny sezon w towarzystwie posiłków regeneracyjnych Alio B2B.